
Гравер Procraft PG400 з патроном
- В наявності
- Код: PG400
1 410 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравировальную машину Procraft PG400 з патроном інакше називають трьохкулачковий патрон. Це універсальний інструмент, яким під силу виконання таких робіт як: свердління отворів; шліфування; полірування; гравіювання; загострення деталей. При цьому потужність інструменту досягає 400 Вт, а швидкість обертання варіюється від 8 до 30 тисяч обертів на хвилину. Особливості гравера Основною перевагою даної моделі є те, що в ній є спеціальний патрон. Він має розгалуження на 3 боки й надійно, а головне, оперативно фіксується. У патрон поміщають свердло діаметром від 1 до 3,2 мм. Завдяки гнучкому валу (який також є в комплекті), гравером можна працювати навіть в досить важкодоступних місцях. Легка вага і зручна ергономічна ручка значно полегшують роботу. У комплектації є пластиковий кейс, в якому можна зберігати будь-які свердла або інші необхідні аксесуари. Де і як замовити? Якщо ви вирішили придбати універсальний гравер Procraft PG400, то зробити це можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Для замовлення зверніться за контактними телефонами, вказаними на порталі або залиште заявку, і менеджер зателефонує Вам. Консультант відповість на всі питання і оформить замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,5 кг |
| Гнучковий Вал | Є |
| Діаметр свердління | 1-3,2 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000-30000 об/хв |
- Ціна: 1 410 ₴









