
Блок підготовки повітря 3/8" Procraft FU06
- Немає в наявності
- Код: FU06
825 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок підготовки повітря 3/8" Procraft FU06
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,9 Кг |
| Діаметр шланга | 8 - 12 мм |
| Діаметр різьби | 3/8" |
| Максимальний тиск | 15 барів |
| Пропускна спроможність до | 3000 л/хв |
| Регулятор тиску | 0 - 10 барів |
| Температура зовнішнього середовища | 5 - 60 °C |
- Ціна: 825 ₴



