
Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS25 (Без акб та зп) Офіційна гарантія 2 роки
- Немає в наявності
- Код: PSS25
1 920 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
0 - 3300 об/хв
Максимальна глибина різу
300 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2
8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Хід пили
30 мм
Максимальна ріжуча здатність деревини
300 мм
Максимальна ріжуча здатність сталі
220 мм
Двигун
Безщітковий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Двигун | Безщітковий |
| Зарядний пристрій | немає |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 300 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 220 мм |
| Максимальна глибина різання | 300 мм |
| Пилки | 4 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | 8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Хід пили | 30 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3300 об/хв |
- Ціна: 1 920 ₴








