
Акумуляторний лобзик Procraft ST20 (без акб та зп) Офіційна гарантія 2 роки
- Немає в наявності
- Код: ST20
2 475 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний лобзик Procraft ST20 (без акб та зп)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Вага | 1,7 Кг |
| Зарядний пристрій | немає |
| Максимальна товщина різання | Дерево – 135 мм, м'які метали – 20мм, сталь – 10 мм |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Наявність підсвічування | Є |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Паралельний упор | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5; K = ±1,5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Хід пили | 22 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 800/1400/2000/2600/3200/3800 об/хв |
- Ціна: 2 475 ₴










