
Ексцентрик Procraft EX1010E Офіційна гарантія 2 роки
- В наявності
- Код: EX1010E
1 470 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрик Procraft EX1010E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,3 Кг |
| Кріплення шліфлиста | на липучку |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Є |
| Розмір шліфувальної платформи | 125 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Частота колебаний | 26000 коливань/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000 - 13000 об/хв |
| Шліфувальний наждачний папір | 1 шт |
- Ціна: 1 470 ₴






