
Шуруповерт Procraft PA20Pro (без АКБ і ЗП) Офіційна гарантія 2 роки
- Немає в наявності
- Код: PA20Pro
2 175 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості
Напруга
20 В
Діаметр патрона
1,5 - 13 мм
Вага
без акб — 1,45 кг
Максимальний крутний момент
65 Нм
Кількість оборотів
0 - 600/ 0 - 2200 об/хв
Сумісність з батареями
2/4/8 Аг
Діаметр свердління: дерево / метал / цегла
35 / 13 / 12 мм
Ступінь обертального моменту
20 + 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вага | без акб — 1,45 кг |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / метал / цегла | 35 / 13 / 12 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Кейс | Немає |
| Кількість оборотів | 0 - 600/ 0 - 2200 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Ступінь обертального моменту | 20 + 1 |
| Сумісність з батареями | 2/4/8 Аг |
- Ціна: 2 175 ₴











