
Акумуляторна болгарка Procraft PGA30 (без АКБ і ЗП) Офіційна гарантія 2 роки
- Немає в наявності
- Код: PGA30
1 995 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості
Напруга
20 В
Число оборотів холостого ходу
8500 об/хв
Вага
з АКБ - 2,1 кг
Плавний пуск
Є
Різьба шпинделя
M14
Діаметр диска
125 мм
Тип двигуна
Безщітковий
Посадковий діаметр
22,2 мм
Сумісність з батареями
4/8 Аг
Підтримка оборотів
Є
Захист від повторного ввімкнення
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | з АКБ - 2,1 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова рукоять | Є |
| Захист від повторного ввімкнення | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Кейс | Немає |
| Напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Сумісність з батареями | 4/8 Аг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 об/хв |
- Ціна: 1 995 ₴










