
Міксер Procraft PMM2100
- Немає в наявності
- Код: PMM2100
3 555 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий електричний міксер Procraft PMM2100 не тільки вважається одним з найнадійніших, але і має вбудований потужний двигун, що досягає 2100 Вт, а також міцні вінчики. Завдяки своїй сучасній конструкції він стане кращим вибором для змішування сумішей будь-якого типу. Двошвидкісний електричний міксер У процесі виконання ремонтних або будівельних робіт завжди з'являється необхідність у виготовленні розчинів з цементу, фарби або клею. Дана процедура забирає багато часу і сил. Щоб робота йшла швидше, а сили не витрачалися занадто швидко, вам знадобиться надійний будівельний міксер Procraft PMM2100, який впорається з цим завданням на всі 100. Ви можете придбати його в нашому інтернет-магазині швидко і за доступною ціною. Дана модель розроблена спеціально для змішування різного виду розчинів, а також має переваги перед іншими моделями. В інструменту є ряд особливостей: збільшена потужність двигуна, вона дорівнює 2,1 кВт; 2 ступінчастий редуктор; 2 режими роботи (низька і висока швидкість); стійкість до перевантажень; корпус коробки виконаний з міцного пластику; тривалий робочий час без перегріву; є захист від забруднення; зручність і простота у використанні; підвищує продуктивність праці; довговічність в експлуатації; висока якість збірки за низькими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | 1 шт. |
| Вага | 6,0 Кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір насадки | 120 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 режим/2 режим - 100-400/150-700 об/хв |
- Ціна: 3 555 ₴







