
Рубанок Procraft PE1900
- В наявності
- Код: PE1900
2 940 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний рубанок Procraft PE1900 - електроінструмент для роботи з деревом. Рубанок призначений для стругання дерев'яних заготовок, створення поздовжніх заглиблень з максимальною глибиною занурення 3 мм за один прохід. Модель ідеально підійде для аматорського використання, а також невеликої столярної майстерні. Переваги рубанка Procraft PE1900 Можливість обробки м'яких і твердих порід деревини. Система відведення пилу і бруду продовжує термін служби внутрішніх деталей рубанка. Мідна обмотка ротора і статора підвищує продуктивність пристрою, виключає перегрів. Багаторазові двосторонні ножі, які можна віддати в заточку. Висока швидкість обертання барабана вигідно виділяє цю модель на тлі пристроїв тіох ж цінової категорії. Потужний інструмент для столярних робіт Рубанок Procraft PE1900 стане незамінним помічником у виготовленні меблів, різноманітних дерев'яних елементів. Широка алюмінієва підошва з рельєфною поверхнею забезпечує плавність і акуратність рухів під час роботи. Інструмент продається в металевому кейсі, укомплектований мішком для збору стружки, ключем і направляючою лінійкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,2 кг |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 90 мм |
| Потужність | 1900 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | Багаторазовий |
| Тип ножів | Багаторазовий |
| Тип рубання | Ручний |
| Частота обертання барабана | 15000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 2 940 ₴










