
Шуруповерт Procraft Industrial PA18BL Extra
- В наявності
- Код: PA18BL_ind
4 260 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Шуруповерт Procraft Industrial PA18BL Extra
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Число оборотів холостого ходу
1 ступінь 0-600 об/хв, 2 ступінь 0-2100 об/хв
Діаметр патрона
13 мм
Ємність батареї
4 Аг
Номінальна напруга
20 В
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
2 шт.
Гнучкий Вал
1 шт.
Додаткова рукоять
1 шт.
Зарядний пристрій
1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Гнучковий Вал | 1 шт. |
| Двигун | Безщітковий |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-600 об/хв, 2 ступінь 0-2100 об/хв |
- Ціна: 4 260 ₴











