
Свердлильний верстат Procraft BD1850
- Немає в наявності
- Код: BD1850
7 200 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Свердлильний верстат Procraft BD1850
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
450 Вт
Число оборотів холостого ходу
620-3140 об/хв
Діаметр патрона
16 мм
Вага
24 кг
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для патрона
1 шт
Лещата
1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 24 кг |
| Висота стійки | 480 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
- Ціна: 7 200 ₴










