
Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS22 (без акб та зп)
- Немає в наявності
- Код: PSS22
1 740 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS22 (без акб та зп)
Число оборотів холостого ходу
0 - 3000 об/хв
Максимальна глибина різу
50 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2
8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Хід пили
15 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 50 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 50 мм |
| Максимальна глибина різання | 50 мм |
| Пилки | 1 шт. |
| Рівень вібрації м / с2 | 8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Хід пили | 15 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
- Ціна: 1 740 ₴









