
Металоріз Procraft AM 3550
- Немає в наявності
- Код: AM3550
5 100 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Металоріз Procraft AM 3550
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2600 Вт
Число оборотів холостого ходу
4200 об/хв
Вага
13,3 кг
Розмір диска
355 мм (14 дюймів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 13,3 кг |
| Диск | 1 шт |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 2600 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір диска | 355 мм (14 дюймів) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 109 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
- Ціна: 5 100 ₴











