
Гравер Procraft PG130 з патроном
- Немає в наявності
- Код: PG130
1 315 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Гравер Procraft PG130 з патроном
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
130 Вт
Число оборотів холостого ходу
8000-30000 об/хв
Вага
0,5 Кг
Діаметр свердління
1-3,2 мм
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Гнучкий Вал
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,5 кг |
| Гнучковий Вал | Є |
| Діаметр свердління | 1-3,2 мм |
| Потужність | 130 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000-30000 об/хв |
- Ціна: 1 315 ₴










