
Стаціонарна циркулярна-торцювальна пила Procraft CMS25
- Немає в наявності
- Код: CMS25
10 800 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 -240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1800 Вт
Розмір столу
416х352 мм
Розмір диска
250х30х36Т
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А
Рівень звукової потужності
LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Глибина різу
40 мм
Вібрація
1,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Максимальний різ
0° х 0° — 120х75 мм; 0° х 45° - 120х50 мм; 45° х 0° - 90x75 мм; 33° х 25° - 60x35 мм; 60° х 25° - 85x35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 1,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина різу | 40 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х75 мм; 0° х 45° - 120х50 мм; 45° х 0° - 90x75 мм; 33° х 25° - 60x35 мм; 60° х 25° - 85x35 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 -240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Плавний пуск | Немає |
| Розмір столу | 416х352 мм |
| Розмір диска | 250х30х36Т |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Струбцина | 1 шт |
| Кут нахилу | 45° |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
- Ціна: 10 800 ₴











