
Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS20
- Немає в наявності
- Код: PSS20
5 850 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
0 - 3300 об/хв
Максимальна глибина різу
150 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2
12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Хід пили
28 мм
Максимальна ріжуча здатність деревини
150 мм
Максимальна ріжуча здатність сталі
10 мм
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
2 шт - 20 В 4 А
Зарядний пристрій
1 шт
Пилки
3 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт - 20 В 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 150 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 10 мм |
| Максимальна глибина різання | 150 мм |
| Пилки | 3 шт. |
| Рівень вібрації м / с2 | 12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Хід пили | 28 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3300 об/хв |
- Ціна: 5 850 ₴











