
Шабельна пила Procraft PSS1900
- В наявності
- Код: PSS1900
2 430 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
астота струму
50 Гц
Потужність
900 Вт
Число оборотів холостого ходу
0 - 2800 об/хв
Вага
3,2 кг
Максимальна глибина різу
150 мм
Клас захисту
II
Ступінь захисту
IPX0
Рівень звукового тиску
LpA = 90.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 101.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Пилки
2 шт
Шестигранник
1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,2 кг |
| Клас захисту | II |
| Максимальна глибина різання | 150 мм |
| Потужність | 900 Вт |
| Пилки | 2 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | ah,B = 16,44 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 90.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
- Ціна: 2 430 ₴









