
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20
- В наявності
- Код: PGA20
4 230 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
0-3200 / 7500 об/хв
Вага
1511 + 633 г
Номінальна напруга
20 В
Діаметр диска
125 мм
Напруга зарядного пристрою
220-240 В
Частота зарядного пристрою
50 Гц
Клас захисту
II
Ступінь захисту
IPX0
Рівень звукового тиску
LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
44.5; K = ±3
Ємність аккумулятору
4 А·год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Вага | 1511 + 633 г |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Диск | 1 шт |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кожух | 1 шт |
| Напруга зарядного пристрою | 220-240 В |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200 / 7500 об/хв |
- Ціна: 4 230 ₴











