
Шабельна пила Procraft PSS1600
- В наявності
- Код: PSS1600
1 815 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
800 Вт
Число оборотів холостого ходу
0 - 2800 хід/хв
Ріжуча здатність
Дерево — 105 мм
Довжина ходу пилки
20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилки | 1 шт. для дерева |
| Ріжуча здатність | Дерево — 105 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 хід/хв |
- Ціна: 1 815 ₴






