
Плоскошліфувальна машина Procraft industrial PV650
- Немає в наявності
- Код: PV650
1 800 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
650 Вт
Число оборотів холостого ходу
6000-12000 об/хв
Вага
2,3 Кг
Розмір шліфувальної платформи
230х115 мм
Кріплення шліфувального листа
Мультизажим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | для збору пилу |
| Вага | 2,3 Кг |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
| Потужність | 650 Вт |
| Наждачний папір | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір шліфувальної платформи | 230х115 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000-12000 об/хв |
- Ціна: 1 800 ₴









