
Ножиці ножові Procraft SM2.5-1100
- Немає в наявності
- Код: SM2_5_1100
3 300 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1100 Вт
Число оборотів холостого ходу
1800 (+/- 10%) об/хв
Вага
2,3 Кг
Мінімальний радіус різання
Ø 40 мм
Максимальна ріжуча здатність
Сталь при 390 Н / мм ^ 2: не більше 2,5 мм Сталь при 600 Н / мм ^ 2: не більше 1,8 мм Алюміній, пластмаса: не більше 2,5 мм
Швидкість різання
1200 1/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,3 Кг |
| Максимальна ріжуча здатність | Сталь при 390 Н / мм ^ 2: не більше 2,5 ммСталь при 600 Н / мм ^ 2: не більше 1,8 ммАлюміній, пластмаса: не більше 2,5 мм |
| Мінімальний радіус різання | Ø 40 мм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | 2 шт. |
| Швидкість різання | 1200 1/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1800 (+/- 10%) об/хв |
| Шестигранник | 3 шт |
| Щітки | Є |
- Ціна: 3 300 ₴







