
Дискова пила Procraft KR2300
- В наявності
- Код: kr2300
2 400 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2300 Вт
Число оборотів холостого ходу
5000 об/хв
Вага
5,0 Кг
Кут нахилу
0° - 45°
Глибина пропила
за 45° — 45 мм, за 90° — 60 мм
Діаметр пильного диска
185 мм
Блокування редуктора
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Блокування редуктора | Є |
| Вага | 5,0 Кг |
| Глибина пропила | за 45° — 45 мм, за 90° — 60 мм |
| Диск | 2 шт |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Лінійка паралельного різу | 1 шт |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
- Ціна: 2 400 ₴










