
Мийка CW7
- Немає в наявності
- Код: CW7
12 750 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка CW7 - пристрій, що забезпечує спрямовану подачу води під високим тиском. Вона допомагає за короткий термін виконати великий обсяг завдань з наведення чистоти.
Галузь застосування
Миючий апарат можна з успіхом використовувати для проведення чищення килимових доріжок і тротуарів, транспорту, інструментів, будь-яких гладких поверхонь. Підходить і для побутових, і для промислових умов. Здатний працювати при температурі в діапазоні 0-40 градусів.
Потужність пристрою складає 3000 Вт. Максимальні витрати рідини - 8,7 л / хв. Робочий тиск апарату - 180 бар.
Особливості миючого пристрою
Для зручності роботи оператора передбачений спеціальний пістолет з роз'ємом, за допомогою якого можна швидко вімкнути шланг високого тиску. Є струменева трубка для налаштування тиску води і дбайливого очищення забруднених поверхонь.
Плюси машини:
Легка вага.
Потужний мотор.
Хороша продуктивність.
Наявність телескопічної ручки.
Якісний фільтр.
Робота з використанням миючого апарату виходить зручною і продуктивною. Використовуючи його, можна заощадити чимало коштів, які необхідно витрачати на догляд за транспортом.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | Є |
| Вага | 21,50 кг |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 8,7 л/хв |
| Пістолет | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | Є |
- Ціна: 12 750 ₴






