
Торцювальна пила Procraft PGS2100
- В наявності
- Код: PGS2100
4 260 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2100 Вт
Число оборотів холостого ходу
5000 об/хв
Вага
6,0 Кг
Максимальна ріжуча здатність при 90°
50/120 мм
Максимальна ріжуча здатність при 45°
30/80 мм
Діаметр відрізного круга
210 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 6,0 Кг |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр відрізного круга | 210 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 45° | 30/80 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 90° | 50/120 мм |
| Потужність | 2100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Струбцина | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
- Ціна: 4 260 ₴









