
Степлер Procraft PEH600
- В наявності
- Код: PEH600
2 220 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Вага
1,7 Кг
Сила струму
5 А
Частота удару
20 уд/хв
Тип скоби
600
Довжина скоби
15-25 мм
Тип цвяха
F
Довжина цвяха
15-32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,7 Кг |
| Довжина цвяха | 15-32 мм |
| Довжина скоби | 15-25 мм |
| Набір цвяхів | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Сила тока | 5 А |
| Скоби | 1 шт |
| Тип цвяха | F |
| Тип скоби | 600 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Частота удару | 20 уд/хв |
- Ціна: 2 220 ₴










