
Рубанок Procraft PE2150
- В наявності
- Код: PE2150
3 960 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1300 Вт
Число оборотів холостого ходу
16000 об/хв
Вага
5,4 Кг
Максимальна ширина стругання в один прохід
110 мм
Максимальна глибина стругання в один прохід
3,5 мм
Тип ножів
Двостороння заточка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,4 кг |
| Вибірка чверті | Є |
| Зняття фаски | Є |
| Кріплення | До столу - Є |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3,5 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 110 мм |
| Потужність | 1300 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | Багаторазовий |
| Пилозбірник | Є |
| Пристрій для заточування ножів | Є |
| Тип ножів | Двостороння заточка |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 16000 об/хв |
- Ціна: 3 960 ₴










