
Дискова пила Procraft KR2500 (з кріпленням до столу)
- В наявності
- Код: kr2500
3 750 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2500 Вт
Число оборотів холостого ходу
5500 об/хв
Вага
7,0 Кг
Тип пилки
Універсальна
Кут нахилу
45°
Глибина пропила
72 мм
Діаметр пильного диска
200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 7,0 Кг |
| Глибина пропила | 72 мм |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 200 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кріплення | До столу - Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Струбцина | 2 шт |
| Тип пилки | Універсальна |
| Кут нахилу | 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
- Ціна: 3 750 ₴









