
Підйомник (тельфер) Procraft TP250
- В наявності
- Код: TP250
3 855 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
510 Вт
Вага
12 кг
Максимальна вантажопідйомність
250 кг
Максимальна швидкість підйому
10 м/хв
Максимальна висота підйому
20 м
Діаметр троса
6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр линви | 6 мм |
| Кріплення | Є |
| Максимальна вантажність | 250 кг |
| Максимальна висота підіймання | 20 м |
| Максимальна швидкість підіймання | 10 м/хв |
| Потужність | 510 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Трос | 20 м. |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 3 855 ₴





