
Шабельна пила Procraft PSS1800
- В наявності
- Код: PSS1800
2 220 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
750 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-2700 об/хв
Вага
3,0 Кг
Ріжуча здатність
дерево/пластик/сталь 115/90/8 мм
Довжина ходу пилки
30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,0 Кг |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилки | 2 шт. (Метал + дерево) |
| Ріжуча здатність | дерево/пластик/сталь 115/90/8 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2700 об/хв |
- Ціна: 2 220 ₴








