
Міксер Procraft PMM2000
- Немає в наявності
- Код: PMM2000
2 940 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2000 Вт
Число оборотів холостого ходу
100-700 об/хв
Вага
5,4 Кг
Розмір насадки
120 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | 1 шт. |
| Вага | 5,4 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір насадки | 120 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 100-700 об/хв |
- Ціна: 2 940 ₴





