
Заточка для ланцюга Procraft SK1000
- В наявності
- Код: SK1000
1 470 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заточка для ланцюга Procraft SK1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,2 Кг |
| Діаметр вала | 23 мм |
| Диск | 1 шт |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 108/23/3,2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
- Ціна: 1 470 ₴







