
Фарбопульт Procraft PSE950
- В наявності
- Код: PSE950
2 385 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
600 Вт
Число оборотів холостого ходу
30000 об/хв
Вага
2,9 кг
Діаметр розпилювача
1,0/1,8/2,5 мм
Ємність резервуара
900 мл
Продуктивність
700 мл/хв
Тиск
0,1 кг/см²
В’язкість фарби
100 DIN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,9 кг |
| В’язкість фарби | 100 DIN |
| Тиск | 0,1 кг/см² |
| Діаметр розпилювача | 1,0/1,8/2,5 мм |
| Місткість резервуара | 900 мл |
| Металевий бачок | 1 шт |
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 700 мл/хв |
| Сопла | 3 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 30000 об/хв |
- Ціна: 2 385 ₴










