
Газонокосарка бензинова Procraft PLM460
- Немає в наявності
- Код: PLM460
13 290 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність
2,6 кВт
Число оборотів холостого ходу
3000 об/хв
Обсяг травозбірника
50 л
Висота скошування
7 рівнів: від 25мм до 70мм
Ширина скошування області
457 мм
Об'єм двигуна
146 см3
Рівень звукового тиску
83.1 дБ(А); К = 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
95.05 дБ(А); К = 0.47 дБ(А)
Гарантований рівень звукової потужності
96 дБ(А)
Максимальне значення вібрацій
5.856 m/s2 (К = 1.5 m/s2)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 96 дБ(А) |
| Запуск двигуна | ручний |
| Кришка для бічного віскіду | 1 шт |
| Максимальне значення вібрацій | 5.856 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Потужність | 2,6 кВт |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Об'єм двигуна | 146 см3 |
| Рівень звукової потужності | 95.05 дБ (А); К = 0.47 дБ(А) |
| Самохідність | Є |
| Рівень звукового тиску | 83.1 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Ширина скошування області | 457 мм |
- Ціна: 13 290 ₴










