
Шуруповерт Procraft Industrial PA18DFR
- В наявності
- Код: PA18DFR_ind
2 565 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Число оборотів холостого ходу
1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв
Діаметр патрона
10 мм
Ємність батареї
2 Аг
Номінальна напруга
18 В
Максимальний крутний момент
33 Нм
Клас захисту
III
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Гнучковий Вал | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | III |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
- Ціна: 2 565 ₴











