
Шуруповерт мережевий Procraft PB1150DFR
- Немає в наявності
- Код: PB1150DFR
1 350 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
300 Вт
Число оборотів холостого ходу
1/ 2 - 0-400/0-1600 об/хв
Діаметр патрона
10 мм
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Категорія захисту
IP20
Рівень вібрації м / с2
2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Біта | Хрестова - 1шт |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1/ 2 - 0-400/0-1600 об/хв |
- Ціна: 1 350 ₴











