
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 (Без шнека)
- Немає в наявності
- Код: GD62
5 640 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність
За 6500 об./хв-1820 Вт
Число оборотів холостого ходу
від 3500 до 8000 об/хв
Робочий об'єм двигуна
58 СС
Довжина шнека
800 мм / 1000 мм
Ширина шнека
80 / 150 / 200 / 250 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина шнека | 800 мм / 1000 мм |
| Потужність | За 6500 об./хв-1820 Вт |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Число оборотів холостого ходу | від 3500 до 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |
- Ціна: 5 640 ₴







