
Бензопила Procraft GS-52T АКЦІЯ ОЛІВА В ПОДАРУНОК
- Немає в наявності
- Код: GS52T
2 925 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність
4100 Вт
Число оборотів холостого ходу
8000 об/хв
Вага
6 кг
Довжина шини
400 мм
Тип запуску
Ручний стартер
Робочий об'єм двигуна
52 СС
Охолодження
Повітряне
Обсяг масляного бака
260 мл
Обсяг паливного бака
550 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 6 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Ланцюг | 40 |
| Потужність | 4100 Вт |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
| Охолодження | Повітряне |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Тип запуску | Ручний стартер (easy start) |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шина | 40 |
- Ціна: 2 925 ₴











