
Коса бензинова Procraft T5600 Акція
- В наявності
- Код: T5600
4 860 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
отужність
5600 Вт
Число оборотів холостого ходу
9000 об/хв
Вага
8,3 Кг
Тип штанги
Нероз'ємна
Тип запуску
Ручний
Ширина скошування області
415 мм
Ємність паливного бака
650 мл
Тип двигуна
Чотиритактний
Робочий об'єм двигуна
62 СС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Довжина штанги | 150 см |
| Місткість паливного бака | 650 мл |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт. |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 62 СС |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина скошування області | 415 мм |
- Ціна: 4 860 ₴











