
Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм
- В наявності
- Код: PW2650
3 915 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2600 Вт
Число оборотів холостого ходу
7500 об/хв
Плавний пуск
Є
Діаметр диска
230 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 2600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Ціна: 3 915 ₴









