
Фрезер Procraft POB2400
- В наявності
- Код: POB2400
4 530 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Потужність
2000 Вт
Число оборотів холостого ходу
8,000-23,000 об/хв
Вага
5,5 Кг
Діаметр цанги
8/12 мм
Глибина фрезерування
0-50 мм
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 92,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
Права ручка – 4,297м/с2, Ліва – 3,184м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту
IPX0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,5 Кг |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Діаметр цанги | 8/12 мм |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 2000 Вт |
| Набор фрез | 12 шт. під цангу 12 мм |
| Напрямна | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 4,297м/с2, Ліва – 3,184м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упорна лінійка | Є |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 8,000-23,000 об/хв |
- Ціна: 4 530 ₴










