
Фарбопульт Procraft PSE550
- В наявності
1 590 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
350 Вт
Число оборотів холостого ходу
30,000 об/хв
Вага
1,6 Кг
Діаметр розпилювача
1,5/1,8мм
Ємність резервуара
800 мл
Продуктивність
640 мл/хв
Тиск
0,1 кг/см²
В’язкість фарби
50 DIN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,6 Кг |
| В’язкість фарби | 50 DIN |
| Тиск | 0,1 кг/см² |
| Діаметр розпилювача | 1,5/1,8мм |
| Місткість резервуара | 800 мл |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 640 мл/хв |
| Сопла | 2 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 30,000 об/хв |
- Ціна: 1 590 ₴







