
Дриль Procraft PS1150 (2800 об/хв) безударна
- Немає в наявності
- Код: PS1150
1 365 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1150 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-2800 об/хв
Діаметр патрона
13 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
20/-/13 мм
Вага
2,3 Кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,3 Кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 20/-/13 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1150 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2800 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 1 365 ₴








