
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW
- Немає в наявності
- Код: BH2350
5 940 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2350 Вт
Число оборотів холостого ходу
550 об/хв
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
60/40/15 мм
Вага
7.3 кг
Енергія удару
9 Дж
Число ударів
0-3850 уд/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Антивібраційна система | Є |
| Бур | 1 шт. |
| Вага | 7.3 кг |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 60/40/15 мм |
| Потужність | 2350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Піка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 550 об/хв |
| Число ударів | 0-3850 уд/хв |
| Енергія удапу | 9 Дж |
- Ціна: 5 940 ₴











