
Електрична точилка для ножів Procraft EM100
- В наявності
- Код: EM100
1 080 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 ГЦ
Потужність
100 Вт
Число оборотів холостого ходу
2800 об/хв
Вага
1,4 кг
Габаритні розміри
210*130*100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Габаритні розміри | 210*130*100 мм |
| Діаметр вала | 4.5 мм |
| Діаметр шліфувального каменю | 47х14.5 мм |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
- Ціна: 1 080 ₴





