
Фрезер Procraft POB1700
- В наявності
- Код: POB1700
2 940 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1200 Вт
Число оборотів холостого ходу
16000-30000 об/хв
Вага
4 кг
Діаметр цанги
6/8 мм
Глибина фрезерування
0-50 мм
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 87.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 98.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
Права ручка – 2,45 м/с2, Ліва – 3,918 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту
IPX0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4 кг |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Діаметр цанги | 6/8 мм |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1200 Вт |
| Набор фрез | 12 шт. |
| Напрямна | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 2,45 м/с2, Ліва – 3,918 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упорна лінійка | Є |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 16000-30000 об/хв |
- Ціна: 2 940 ₴









