
Кутошліфувальна машина Procraft PW2550 230 мм
- В наявності
- Код: PW2550
2 775 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2550 Вт
Число оборотів холостого ходу
6500 об/хв
Вага
4 кг
Плавний пуск
Є
Різьба шпинделя
М14
Регулювання оборотів
Немає
Діаметр диска
230 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 2550 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6500 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Ціна: 2 775 ₴







