
Безщітковий акумуляторний шуруповерт Procraft PA18BL
- Немає в наявності
- Код: PA18BL
3 030 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
1 ступінь 0-350 об/мин, 2 ступінь 0-1350
Діаметр патрона
10 мм
Вага
2,9 кг
Ємність батареї
4,0 Аг
Номінальна напруга
12 В
Максимальний крутний момент
45 Нм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 12 В, 2 шт. |
| Біта | 1 — хрестування. |
| Вага | 2,9 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 4,0 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Кейс | 1 шт. |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв,2 ступінь 0-1350 |
- Ціна: 3 030 ₴








