
Дриль Procraft безударна PS700
- Немає в наявності
- Код: PS700
990 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
450 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-3300 об/хв
Діаметр патрона
10 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
18/-/10 мм
Тип патрона
Самозажімние
Вага
1,9 Кг
Наявність удару
Немає
Клас захисту
II
Ступінь захисту
IP20
Рівень звукового тиску
LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,9 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 18/-/10 мм |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Наявність удару | Немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3300 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 990 ₴







