
Підшипник 6207-ZZ (35*72*17) SKF
- Готово до відправки
440 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник шариковый, радиальный, однорядный, метрический, закрытый
6207 2Z, Производитель SKF.
Розмір : 35*72*17
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 440 ₴


