
Підшипник 6009-2RS C3 (45*75*16) PFI
- Готово до відправки
240 ₴
Підшипник, кульковий, однорядний. радіальний, сферичний, 981700 ЮУ,
розмір 10*37*12,
виробник ГПЗ
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сепаратор | Да |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 240 ₴


